התרופה האימונותרפית המובילה בעולם, קיטרודה, שוב שומרת על המקום הראשון והפעם כטיפול הראשון בסרטן ראש-צוואר מתקדם, כזה שחזר באותו מקום או שלח גרורות לאיברים שונים בגוף.

מהי קיטרודה?

קיטרודה, כטיפול בודד, האריכה חיים והאריכה את משך זמן התגובה לטיפול, בקרב חולי סרטן ראש-צוואר שמחלתם חזרה או הפכה גרורתית ושהגידול שלהם מבטא PD-L1. זאת בהשוואה לפרוטקול הסטנדרטי, הנקרא: EXTREME, טיפול המשלב מספר תרופות וכימותרפיות, המקובל כטיפול הראשון אותו מקבלים חולים אלו.

קיטרודה

תוצאות ביניים ממחקר KEYNOTE-048 פורסמו בחודש שעבר בכנס האונקולוגי, ה- ESMO. המחקר גייס 825 חולים שאינם מועמדים לניתוח או הקרנות שיביאו אותם לריפוי: מטופלים שקיבלו רק קיטרודה זכו לירידה משמעותית של 39% בסיכון לתמותה בהשוואה ל- EXTREME, והאפקט נמשך כאשר ראו שכעבור שנתיים מתחילת המחקר, פי 2 מהחולים המשיכו לחיות, הרוויחו חיים.

קיטרודה ואורח חיים

אתם שואלים לגבי איכות החיים שלהם? ובכן, קיטרודה היא אימונותרפיה וכמעט אין לה תופעות לוואי, כאשר ה- EXTREME הוא משלב של מספר כימותרפיות עם תופעות הלוואי המוכרות והקשות. לכן, אותם חולים שיקבלו קיטרודה בקו הראשון לחזרת או החמרת מחלתם, לא יצטרכו לסבול מתופעות הלוואי וכן… סיכוייהם להאריך חיים – עולה.

אתם שואלים איזה עוד טוב יש?
אז יש! קיטרודה מאושרת בארץ ובסל הבריאות לסוגי סרטן שונים ולשלבים שונים בטיפול. כך, היא כלולה בסל גם לסרטן ראש-צוואר אך לא לקו הטיפול הראשון לחזרת או החמרת המחלה. התייעצו עם האונקולוג שלכם האם תוכלו לקבל כבר היום טיפול שבמקרה הטוב רק בעוד כמה חודשים או שנים, יהיה מאושר ובסל.

טרייל-אין פארמה היא החברה המובילה בבדיקה מותאמת אישית של מחקרים וטיפולים אונקולוגיים פורצי דרך והנגשתם לחולים בסרטן גרורתי וחולים בסרטן מוח.

לבדיקת התאמתכם למחקרים מתקדמים ותרופות פורצות דרך בתחום הסרטן הגרורתי וסרטן מוח ולקבלת ליווי מקצועי צמוד בשלבים להשגתם, פנו אלינו:
מוקד טלפוני 24/7
072-3902977
כי לא מוותרים על החיים!