צור קשר

ליצירת קשר חייגו: 072-3902977 או מלאו פרטים אישיים

טרייל-אין פארמה הוקמה בשנת 2016 על ידי ניר ארז – בהשכלתו מהנדס כימיה ובעל תואר שני בכימיה אורגנית ממכון ויצמן. בין השנים 2003-2013 עבד ניר בענקית התרופות "רוש פארמצבטיקה" המתמחה בפיתוח ושיווק תרופות לסרטן, וכיהן במגוון תפקידים. בשנת 2013 הקים עסק עצמאי המתמחה בליווי חברות תרופות העורכות מחקרים קליניים וב- 2016 הקים את טרייל-אין פארמה מתוך רצון להנגיש לחולי סרטן טיפולים ותרופות מתקדמים מחזית המדע, במסגרת של מחקר וחמלה, שהם עשויים להרוויח מהם יותר מכל פרוטוקול סטנדרטי המוצע להם.

טרייל-אין פארמה פועלת בישראל במטרה לבדוק בכל העולם בהתאמה אישית למצב הרפואי הספציפי של חולה סרטן, אילו טיפולים קיימים בחוד החנית של המלחמה בסרטן, שניתן להציע לו בנוסף לפרוטוקולים הסטנדרטיים המוצעים לו במרכז הרפואי או בחוות דעת שניה.

חשוב לנו לחזק ולדייק את בחירת הטיפול המתאים ביותר לחולה הסרטן בכך שנפרוס את מירב האופציות הטיפוליות הרלוונטיות עבורו.

אונקולוגים בכירים מקבלים ולומדים בקפדנות כל תיק ותיק רפואי ומאתרים את המחקרים המתאימים ביותר לחולה ושהחולה מתאים להם. החיפוש מתבצע מתוך כ-15,000 מחקרים בסרטן בארץ ובעולם כאשר לכל אחד מהם עשרות תנאיי סף שעל החולה לעמוד בהם על-מנת להתקבל אליהם. אנחנו מתעדפים את המחקרים ומעבירים דו"ח ממצאים מסודר הן לחולה והן לאונקולוג המטפל שלו לצורך בחירת הטיפול הטוב ביותר.

טרייל-אין פארמה מלווה את החולה ומשפחתו ליווי מקצועי-רפואי לאורך כל הדרך עד לקבלה בפועל של הטיפול שנמצא כבעל סיכויי ההצלחה הגבוהים ביותר לחולה, תוך שיתוף פעולה מצד האונקולוגים המטפלים. אנחנו יוצרים קשר עם החוקרים הראשיים, צוותי המחקר וחברות התרופות בכל מקום בעולם ובכל מרכז רפואי שהוא, תוך תרגום המסמכים הרפואיים וכל הכרוך והנדרש בתקשורת מולם.

ניר ארז, מייסד ומנכ״ל

ניר ארז, מהנדס כימיה ובעל תואר שני בכימיה אורגנית ממכון ויצמן, הצטרף לענקית התרופות "רוש פארמצבטיקה" בשנת 2003 וכיהן עד 2013 במגוון תפקידים בתחום האונקולוגי, שם למד על תרופות פורצות דרך לסרטן, על הפרוטוקולים הבינלאומיים המקובלים בטיפול בסרטן, על סוגי הסרטן השונים והמנגנונים השונים המעורבים בהתפתחות סרטן ושם גם רכש ידע מקצועי נרחב בתחום והיכרות מעמיקה עם מרבית האונקולוגים בארץ ומספר מובילי דעה בעולם. ב- 2013 הקים עסק עצמאי המספק שירותים בניהול מחקרים קליניים עבור חברות התרופות, בשם "טרייל-אין". ב- 2016 הקים את "טרייל-אין פארמה" מתוך רצון להנגיש לחולי סרטן טיפולים ותרופות מתקדמים מחזית המדע, במסגרת של מחקר וחמלה, שהם עשויים להרוויח מהם יותר מכל פרוטוקול סטנדרטי המוצע להם. הרצון לאפשר לחולי סרטן לדעת על טיפולים מתקדמים למחלתם בכל העולם וללוות אותם בהמשך עד לקבלתם נובע מתוך הסיפור והניסיון האישיים של ניר.

בשנת 2006 איבד את אימו כתוצאה ממחלת הסרטן ולאחר מאבק עיקש וקשה שנמשך 4 שנים. לאורך התקופה הקשה הזו, ניר לא היה מודע למגבלות המערכת הרפואית למרות שעבד בתחום. האונקולוגים לא הפנו אותו לבדיקת טיפולים במסגרת של מחקרים קליניים ולא הציעו מחקר כלשהו כאופציה טיפולית לכל דבר ועניין. זה המקום לציין, שסיכויי ההצלחה של הפרוטוקול הסטנדרטי שאימו קבלה למחלתה עמדו, אז וגם היום, על 2% בלבד ותופעות לוואי בלתי נסבלות.

מספר שנים לאחר לכתה של אימו לעולמה ובעקבות הרקע הייחודי שלו ופעילותו בתחום הסרטן והמחקרים בסרטן, נתקל ניר בתוצאות של מחקר שהיה עשוי להתאים לאימו. תוצאות המחקר הדגימו פי 15 אחוזי הצלחה מהפרוטוקול הסטנדרטי אותו קיבלה.

ניר לקח את הניסיון והרקע המקצועיים והאישיים שלו, הידע שלו וההיכרות רבת השנים שלו עם העולם האונקולוגי, חיבר את כל הנקודות לחברה שחרתה על דגלה לעזור לחולי סרטן אחרים גם לדעת על טיפולים בחזית המדע שהם מעבר לפרוטוקולים הסטנדרטיים וגם לקבל את אותם טיפולים. הערך שבחברה הוא גם לקרובי המשפחה וחוג המכרים הסובבים את חולה הסרטן, הנלחמים על חייו, שיידעו שעושים הכל למענו, הופכים כל אבן ולא יישארו בעתיד עם תחושת החמצה קשה.

ניר מרצה מבוקש בכנסים ומרואיין בערוצי תקשורת רבים בארץ ובעולם בתחום עיסוקה של טרייל-אין פארמה והבשורה שהיא מביאה לחולי הסרטן וקרוביהם.

 

טרייל אין פארמה מאחלת לכם רפואה שלמה!

צור קשר

ליצירת קשר חייגו: 072-3902977 או מלאו פרטים אישיים