צור קשר

ליצירת קשר חייגו: 072-3902977 או מלאו פרטים אישיים

חשוב לנו לחזק ולדייק את בחירת הטיפול המתאים ביותר לחולה הסרטן בכך שנפרוס את מירב האופציות הטיפוליות הרלוונטיות עבורו.

ניר ארז, מייסד ומנכ״ל

ניר ארז, מהנדס כימיה ובעל תואר שני בכימיה אורגנית ממכון ויצמן, הצטרף לענקית התרופות "רוש פארמצבטיקה" בשנת 2003 וכיהן עד 2013 במגוון תפקידים בתחום האונקולוגי, שם למד על תרופות פורצות דרך לסרטן, על הפרוטוקולים הבינלאומיים המקובלים בטיפול בסרטן, על סוגי הסרטן השונים והמנגנונים השונים המעורבים בהתפתחות סרטן ושם גם רכש ידע מקצועי נרחב בתחום והיכרות מעמיקה עם מרבית האונקולוגים בארץ ומספר מובילי דעה בעולם. ב- 2013 הקים עסק עצמאי המספק שירותים בניהול מחקרים קליניים עבור חברות התרופות, בשם "טרייל-אין". ב- 2016 הקים את "טרייל-אין פארמה" מתוך רצון להנגיש לחולי סרטן טיפולים ותרופות מתקדמים מחזית המדע, במסגרת של מחקר וחמלה, שהם עשויים להרוויח מהם יותר מכל פרוטוקול סטנדרטי המוצע להם. הרצון לאפשר לחולי סרטן לדעת על טיפולים מתקדמים למחלתם בכל העולם וללוות אותם בהמשך עד לקבלתם נובע מתוך הסיפור והניסיון האישיים של ניר.

בשנת 2006 איבד את אימו כתוצאה ממחלת הסרטן ולאחר מאבק עיקש וקשה שנמשך 4 שנים. לאורך התקופה הקשה הזו, ניר לא היה מודע למגבלות המערכת הרפואית למרות שעבד בתחום. האונקולוגים לא הפנו אותו לבדיקת טיפולים במסגרת של מחקרים קליניים ולא הציעו מחקר כלשהו כאופציה טיפולית לכל דבר ועניין. זה המקום לציין, שסיכויי ההצלחה של הפרוטוקול הסטנדרטי שאימו קבלה למחלתה עמדו, אז וגם היום, על 2% בלבד ותופעות לוואי בלתי נסבלות. מספר שנים לאחר לכתה של אימו לעולמה ובעקבות הרקע הייחודי שלו ופעילותו בתחום הסרטן והמחקרים בסרטן, נתקל ניר בתוצאות של מחקר שהיה עשוי להתאים לאימו. תוצאות המחקר הדגימו פי 15 אחוזי הצלחה מהפרוטוקול הסטנדרטי אותו קיבלה.

ניר לקח את הניסיון והרקע המקצועיים והאישיים שלו, הידע שלו וההיכרות רבת השנים שלו עם העולם האונקולוגי, חיבר את כל הנקודות לחברה שחרתה על דגלה לעזור לחולי סרטן אחרים גם לדעת על טיפולים בחזית המדע שהם מעבר לפרוטוקולים הסטנדרטיים וגם לקבל את אותם טיפולים. הערך שבחברה הוא גם לקרובי המשפחה וחוג המכרים הסובבים את חולה הסרטן, הנלחמים על חייו, שיידעו שעושים הכל למענו, הופכים כל אבן ולא יישארו בעתיד עם תחושת החמצה קשה.

ניר מרצה מבוקש בכנסים ומרואיין בערוצי תקשורת רבים בארץ ובעולם בתחום עיסוקה של טרייל-אין פארמה והבשורה שהיא מביאה לחולי הסרטן וקרוביהם.


איריס ארז מנהלת שיווק ודיגיטל

איריס ארז, בעלת תואר שני במדעי החיים ומנהל עסקים. בין השנים 1996-2018, עבדה בניהול שיווק, מכירות בחברות תרופות תרופות מובילות Teva, AstraZeneca, Bayer, וניהלה תחומים תרפואטים שונים כמו: גניקולוגיה, משפחה, סוכרת, נשימה. בשנת 2012 היתה מנהלת המוצר הראשונה בישראל שהשיקה אפליקציה מקורית "כחול לבן" להדרכת מטופלים ובני משפחתם לשימוש נכון במשאפים לחולי אסתמה ו- COPD

במהלך השנים השתתפה בפורומים רבים בארץ ובחול ונחשפה בעיקר לחשיבות העצומה של מתן מענה למטופלים ובני משפחותיהם.

"ההקבלה שהכי מרגשת אותי הוא סיפור פֶּרַח לֵב הַזָּהָב. כל מי שמתמודד עם קרוב שחולה בסרטן מכיר את הרצון העז הזה, למצוא תרופת פלא שתרפא את יקירו. כמו הילד שרוצה לרפא את אמו החולה ושהדרך היחידה להצילה היא על ידי מציאת פרח אדום הנמצא בהרים הרחוקים, כך מחקר קליני יכול להיות פרח לב הזהב שלכם. אני כאן כדי להעלות מודעות למחקרים קליניים, לספר על היתרונות של המחקרים, ועל האופן בו ניתן לבדוק אם החולה מתאים להשתלב במחקר קליני כזה או אחר"

כיום איריס מובילה את תחום השיווק בחברה ומאז הצטרפותה עלו באופן ניכר החשיפה ושיתופי פעולה עם לקוחות, עמותות וגורמים נוספים בישראל וברחבי העולם


יעל טמיר מנהלת אדמיניסטרטיבית

יעל טמיר, בעלת תואר ראשון בניהול משאבי אנוש ונסיון של שנים רבות כמאמנת ומלווה אישית ועסקית, וכמגשרת בתהליכים משפחתיים. יעל עבודה בחברות סטרט-אפ כמנהלת אדמיניסטרטיבית וכיום, עובדת בחברה כעוזרת אישית למנכ"ל ותומכת/מלווה לקוחות.

"למדתי שאנחנו לא תמיד מודעים לאופציות הרבות שזמינות בעולם כיום, וכדאי תמיד לחקור ולחפש את הפתרון החדשני והמעודכן ביותר, שמותאם אישית לנו. במיוחד שמדובר במקרים של חיים ומוות, ואיכות חיים."

יעל שומרת על קשר צמוד עם המשפחות תוך חיבור הקצוות בין מחלקת המחקר למטופל ובני המשפחה. יעל  מלווה את המשפחות בתהליך לאורך כל הדרך, ומאז מאז הצטרפותה לאחרונה, היא נהלה תהליכים מורכבים עם עשרות מטופלים ובני המשפחה בהצלחה.

טרייל אין פארמה מאחלת לכם רפואה שלמה!

צור קשר

ליצירת קשר חייגו: 072-3902977 או מלאו פרטים אישיים