ח.י. הוא איש נחמד בשנות השישים לחייו שיצר איתנו קשר. יש לו סוג של סרטן כבד גרורתי. סרטן כבד גרורתי הוא גידול אלים ועוד יותר אלים לאחר ששלח גרורות לאיברים נוספים בגוף מחוץ לכבד עצמו. בניגוד להגיון, מצבו התפקודי טוב למדיי: למרות שהוא חלש וסובל מחוסר תאבון, הוא יחסית עצמאי וטוב.
אחרי שכל הטיפולים שקיבל נכשלו, האונקולוגית שלחה אותו הביתה בטענה ש"אין לה יותר טיפולים להציע לו, הטיפולים והתרופות שנתנה לו, נכשלו, והמחלה שלו התקדמה במשך כל הזמן הזה." הוא היה במצב נפשי קשה כשפנה אלינו לעזרה. 

אנשים רוצים לחיות! גם חולי סרטן גרורתיים, שלב 4, רוצים לחיות! מותר להם לדרוש את הזכות לחיים! ח.י. היה שבר כלי.
הכנסנו את התיק לעבודה ונמצאו מספר אפשרויות טיפול במסגרת מחקרית וחמלה, שניתן להציע לו. הדו"ח נשלח גם לאונקולוגית שלו וזו הציעה לו טיפול מתוכו. מצד אחד זה טוב, ומצד שני, זה גרם לו לאבד אמון באונקולוגית שלו.
העברתי למשפחה שמות של שני אונקולוגים לחוות דעת שניה ושלישית. אחד מהם מצא חן בעיניהם כי הוא בגישה שאינה מרימה ידיים. אותו אונקולוג מצא אפשרויות טיפול מעניינות מאד בדו"ח שלנו עבור החולה. הוא יצירתי, חושב מחוץ לקופסא, אמיץ ומעז. המשפחה התייעצה איתי מה לעשות והתייסרו איך להתמודד עם האונקולוגית הנוכחית, אותה מאד מעריכים ובכל זאת, לא רוצים לפגוע בה. הסברתי להם שזה עניין טכני לחלוטין ומיידי. לאחר שהקדישו מחשבה שניה ושלישית, הם החליטו לעבור.
הם מתרגשים מהמעבר וחוששים ממנו, כאחד. זה טבעי וזמני.


אני מאחל לאותו חולה מקסים, שיגיב היטב לכל טיפול שיקבל מעתה ואילך, בין אם טיפול שמצאנו עבורו ובין טיפול אחר, מאחל לו אריכות ימים ואיכות חיים טובה.
אל תוותרו על החיים!


טרייל-אין פארמה היא החברה המובילה באיתור טיפולי המחר – טיפולים אונקולוגיים חדשניים ופורצי דרך – בהתאמה אישית והנגשתם לחולים הסובלים מסרטן גרורתי וסרטן המוח.
מוקד טלפוני 24/7:
072-3902977