השבוע היתה לי שיחה עם קרובת משפחה של בחורה בת 38, חולת סרטן שד גרורתי. היא קיבלה כמעט כל קו טיפול סטנדרטי למחלתה, הגיבה קצת יותר לזה וקצת פחות לזה ובסופו של דבר, כל הזמן מחלתה התקדמה והחמירה. המשפחה גם עשתה בדיקה מולקולרית גנטית מיותרת, שכצפוי מראש, לא תרמה דבר לחולה מלבד להשאיר את המשפחה עם פחות 16,000 ₪.


היא שוכבת במיטה כל היום, לא מסוגלת לטפל בעצמה, סיעודית לחלוטין.
אמנם המומחיות שלנו היא במחלה גרורתית אך אמרתי לאותה קרובת משפחה וחשוב לי להגיד גם לכם, שהסיכוי שנביא ערך לחולה במצב ירוד וסיעודי – אפסי. חולה כזה לא יקבל טיפול כלשהו, ללא קשר לטרייל-אין פארמה וזאת בשל הסיכון לתופעות לוואי העלולות לסכן את חייו עוד יותר מהמחלה עצמה במצב כזה קשה.
כל עוד חולה שיש לו סרטן גרורתי, מרגיש יחסית טוב – דווקא אז(!), חשוב לפנות אלינו. אל תטעו ותחשבו שאם מרגישים טוב תחת טיפול מסוים אז הכל בסדר והחולה הגרורתי ייצא מזה.
אין פתרון היום למחלה גרורתית, אין ריפוי. אבל, כדי להעלות את הסיכויים לנצח את המחלה הגרורתית או לפחות לעצור אותה – צריך לקבל את הטיפולים המתקדמים בעולם, שיובילו את עתיד הטיפולים בסרטן. תרופות אלו לסרטן גרורתי, נמצאות בחזית המחקר והפיתוח וכל זאת, כשהחולה במצב תפקודי יחסית טוב ופעיל.
טרייל-אין פארמה היא החברה המובילה באיתור מותאם אישית של מחקרים וטיפולים אונקולוגיים פורצי דרך והנגשתם לחולים בסרטן גרורתי ולחולים בגידולי מוח שלב 4.
נעזור לך להילחם על החיים!