א.ר., 48, נשואה, אם ל- 5 ילדים ועובדת במשרה מלאה. אשה שמנהלת את המחלה שלה ורואה רק דבר אחד לנגד עיניה – לנצח את הסרטן שלה. היא "טורפדו ראש ברזל" – והיא מצליחה!

א.ר. פנתה אלינו במרץ 2017 כשהיא גרורתית ועברה מספר פרוטוקולים סטנדרטיים שלא צלחו. היא הבינה שייתכן והיתה צריכה לפנות אלינו בשלבים מוקדמים יותר של המחלה הגרורתית.

בעקבות העבודה שלנו, התקיימה ישיבת צוות על המקרה שלה במכון האונקולוגי בו היא מטופלת והאונקולוגית המליצה לה על טיפול עם אחת התרופות שהופיעו בדו"ח הממצאים שלנו. התרופה נקראת "אלפליסיב", "Alpelisib" ואין לה עדיין אישור FDA, מה שאומר, שניתן לקבל אותה או במסגרת מחקר או במסגרת "חמלה" מצד חברת התרופות מחוץ למסגרת המחקרית. אין דרך אחרת להגיע לתרופה זו ובשתי הדרכים הקיימות – היא ניתנת בחינם.

חברת התרופות הסכימה לספק את התרופה כ"חמלה" בחינם, כמובן, ובתוך מספר ימים א.ר. התחילה טיפול. באופן שעורר תדהמה אצל האונקולוגית שלה, א.ר. הגיבה מצוין לתרופה החדשנית וקיבלה אותה במשך מספר חודשים. הגידולים התכווצו, היו לה פחות כאבים וההרגשה הכללית שלה היתה טובה יותר מאשר לפני תחילת הטיפול.

כעת, א.ר. שוב פנתה אלינו ועדכנה, שהסרטן שלה מתחיל לפתח עמידות לתרופה והמחלה שוב מתקדמת. היא מבקשת שוב, שנמצא לה את "פרח לב הזהב" השני שלה ומספרת שגם האונקולוגית שלה מחכה בציפייה דרוכה לקבל מאיתנו את הדו"ח.

נעשה הכל כדי לעזור לה להילחם על החיים!

אל תפספסו הזדמנויות לחיות!
טרייל-אין פארמה היא החברה המובילה בבדיקה לאיתור מותאם אישית של מחקרים וטיפולים אונקולוגיים פורצי דרך והנגשתם לחולים בסרטן גרורתי ולחולים בגידולי מוח שלב 4.
מוקד טלפוני 24/7

072-3902977