צור קשר

ליצירת קשר חייגו: 072-3902977 או מלאו פרטים אישיים

רשויות הבריאות בעולם מגדירות את מחלת הסרטן ("סרטן"), כמחלה מסכנת חיים. הגדרה זו הולמת את ההגדרה האינטואיטיבית של כל אחד מאיתנו. המשמעות של "מחלה מסכנת חיים" היא שהאדם החולה במחלה זו, נמצא באיום ממשי על חייו כל עוד הוא חולה ונשקפת לחייו סכנת מוות.

מתוך ההגדרה של סרטן, פורטים את המטרות הטיפוליות לפי מצב המחלה ואלו יכולות להיות:

 • הצלת חיים – רלוונטי, למשל, כאשר החולה מתגלה בשלבים מוקדמים מאד של המחלה. הפרוטוקולים הסטנדרטיים בדרך כלל משיגים מטרה זו.
 • הארכת חיים – בשני המצבים הבאים בנפרד או בשילוב שלהם:
  • מחלה גרורתית, אם בזמן האבחנה ואם בהמשך, כמו סרטן שד גרורתי, סרטן ריאה גרורתי, סרטן מעי גרורתי, סרטן שחלה גרורתי ועוד.
  • מדובר בסוג סרטן אלים, כמו: גליובלסטומה (GBM), סרטן לבלב, מלנומה, סרטן קיבה ועוד.
 • לשמר ולשפר איכות חיי החולה.

טרייל-אין פארמה ממוקדת במתן מענה לשתי המטרות הטיפוליות: הארכת חיים ושימור ושיפור איכות החיים.

זמן הוא משאב קריטי ומשמעותי לחולי סרטן גרורתיים ו\או בעלי סוג סרטן אלים. זוהי מחלה תוקפנית יותר, מפתחת עמידות לטיפולים שונים ולא תמיד יש היצע של טיפולים סטנדרטיים לחולים אלו. חשוב לדעת על כמה שיותר אופציות טיפוליות במטרה לקבל את הטיפול הטוב יותר. על החולים וקרוביהם להיות אקטיביים בהשגת המידע, חשוב שיקבלו החלטות נכונות וחכמות, חשוב שיהיו מעורבים בתהליך בחירת הטיפולים, חשוב שיחליפו מחשבות כמו "אני לא יכול, אין לי כלים" או "אסור לי להתערב לרופא" ו"לא נעים לי", במחשבות של "אני יכול וחייב לפעול ולא משנה לי מה מישהו – בכיר ככל שיהיה – יאמר לי על זה, לטובה ולרעה". צריך להבין ולקבל שאי אפשר לרצות את כולם כשאין זמן והכי חשוב זה לעזור לחולה לקבל את הטיפול הטוב ביותר עבורו. הבחירה להיות פעיל כבר ברגע האבחנה, דווחה בספרות כמעלה את ההישרדות של חולי הסרטן ללא תלות בטיפול הנבחר.

הרוב המכריע של הטיפולים לסרטן המוצעים לחולה הסרטן במרכזים הרפואיים נצמדים לפרוטוקולים הסטנדרטיים, שאחוזי ההצלחה שלהם נחקרו והינם ידועים.

אך כשמדובר בחולי סרטן גרורתיים ו\או חולים עם סרטן אלים במיוחד, הפרוטוקולים הסטנדרטיים הידועים, טובים ככל שיהיו, אינם מספיקים להשגת המטרה העיקרית שהיא גם הארכת חיים וגם איכות חיים וצריך לבדוק אילו טיפולים נוספים קיימים שאולי ישיגו את המטרות טוב הרבה יותר מכל טיפול סטנדרטי אחר.

חשוב לדעת שישנם טיפולים זמינים, מתקדמים ובחזית המדע ברחבי העולם, שחולה סרטן עשוי להרוויח מהם מעבר לכל פרוטוקול סטנדרטי ובשל מגבלות המערכת, אפשרויות אלו מתפספסות מתחת לרדאר כך שפעמים רבות החולה וקרוביו, אינם יודעים עליהם כלל.

כאשר בונים תכנית טיפול עם האונקולוג, יש למצות את כל האפשרויות ולוודא שיש לאונקולוג את כל המידע עליהן. זה באחריות החולה וקרוביו, אם לא תבררו בעצמכם – לא תדעו. אתם אלו שצריכים לאחוז במושכות המידע ולא לסמוך רק על המערכת. באיזשהו אופן, עליכם לעזור ולתמוך במערכת הרפואית – זה עשוי לשנות את כל מהלך המחלה ואת חייכם. האונקולוג שלכם רואה עד 20 חולים ביום עבודה, העומס עליו הוא בלתי יתואר והזמן המוקדש לענות על צרכי החולה, מאד מאד מוגבל. אנחנו כאן לעזור לכם לחזק ולהעצים את יכולת האונקולוגים לבחור את הטיפול הטוב ביותר.

סרטן היא מחלה מורכבת, והחולים שונים אחד מהשני גם אם יש להם אותו סוג גידול. עם זאת, פיתוח תרופות לסרטן הפך יותר חכם מבעבר לאור המידע המצטבר על המחלה והמנגנונים המעורבים בהתפתחותה. לראיה, בשנים האחרונות אנו עדים לעוד ועוד פריצות דרך ועוד ועוד אישורים של מנהל המזון והתרופות האמריקני ,ה- FDA, להכנסת תרופות לסרטן ל"מסלול מזורז".

לחולה סרטן גרורתי חשוב לדעת על האפשרות לקבלת טיפול המשלב שני סוגים של אימונותרפיה העשוי להעלות את אחוזי ההצלחה של כל אחד מהם בנפרד מ- 20-30% ל- 60-70%. זו דוגמא אחת מיני רבות  לטיפול מתקדם מעבר לסטנדרט, מי לא היה רוצה הזדמנות לקבל אותה? מי לא היה רוצה לקבל הזדמנות כזו 6 או 7 שנים לפני שהטיפול המשולב יקבל אישור עולמי וייהפך רק אז לטיפול המקובל ביותר?

למי הבדיקה שלנו מיועדת?

 • לחולי סרטן גרורתיים, למשל, סרטן שד גרורתי, סרטן ריאה גרורתי, סרטן מעי גרורתי, סרטן שחלה גרורתי;
 • לחולי סרטן עם סוג סרטן אלים במיוחד, כמו: גליובלסטומה (GBM), סרטן לבלב, מלנומה, סרטן קיבה;
 • ובכל התקדמות של המחלה.

ובעיקר, לאותם חולי סרטן ומשפחות, שלא מוכנים לקבל את הסטטיסטיקה, שמבינים ורוצים להיות פעילים, מעורבים, רוצים לקחת שליטה ואחריות על הטיפולים המוצעים להם, אלו שלא מוכנים לוותר ומוכנים לצאת לדרך, להתאמץ להגיע ל"פרח לב הזהב" למרות שהמערכת הרפואית לא תמיד תתמוך בהם, אך הם מבינים היטב שהמטרה מקדשת את האמצעים.

שימו לב! הבדיקה שלנו אינה מיועדת לחולים המטולוגיים (סוגים שונים של סרטן דם).

בדיקה בהתאמה אישית לכל חולה וחולה

בשלב הראשון, אנחנו מקבלים את התיק הרפואי של החולה או מסמכים רלוונטיים מתוכו ולומדים לעומק את המצב והנתונים של החולה ומאפייני הגידול שלו.

הממצאים בדו"ח כוללים:

 • מחקרים בארץ ובעולם שהחולה מתאים להשתתף בהם והם מתאימים למצב שלו הספציפי.
 • טיפולי חמלה בארץ ובעולם הרלוונטיים לחולה.
 • סקירת ספרות במיוחד במקרים בהם מדובר בגידולים נדירים ומתוך מטרה לאתר תיאורי מקרה הדומים לחולה בהם דווח על מתן טיפול מסויים שהביא לתוצאות יעילות טיפולית מרשימות.
 • מידע על טיפולים נוספים שלדעתנו גם כן עשויים להעלות את אחוזי ההצלחה הטיפולית.
 • בנוסף, אנחנו יוצרים קישור לפרטי הטיפולים המצויינים בדו"ח, עבור החולה והאוקנולוג המטפל שלו. חשוב להיכנס לקישורים אלו וללמוד על פרטי המחקרים, להיכנס לפרסומים מקצועיים המתאימים למקרה, פרטי אנשי הקשר בארץ ובעולם הנוגעים לטיפול, כולל כתובות המייל שלהם והטלפונים, וכל מידע נוסף שאנחנו מוצאים כרלוונטי לחולה.

בעולם יש כ 20,000 מחקרים קליניים ("מחקר קליני" הוא מחקר בו אנשים מקבלים את הטיפול) הפתוחים לציבור  חולי הסרטן ובארץ כ 2% בלבד מהם זמינים. כל מחקר מעמיד תנאיי סף (קריטריונים) למי שמעוניין להשתתף בו ובמחקר בתחום הסרטן מדובר על עשרות תנאיי סף. לא כל חולה סרטן  מתאים לכל מחקר שנפשו חפצה בו, גם אם חולה סרטן אחר, בעל אותו סוג גידול, כן נמצא כמתאים.

אנחנו בטרייל-אין פארמה מעבדים את המידע העצום הזה של המחקרים והקריטריונים של כל אחד מהם, כשברשותנו התיק הרפואי של החולה, מנווטים ומאתרים את אותם מחקרים שהחולה עונה על תנאיהם, מציפים וחושפים אותם לחולה הסרטן ולאונקולוג המטפל שלו במרכז הרפואי. מדובר בתהליך שאורך בין שבועיים לשלושה שבועות של עבודה על כל חולה וחולה בנפרד.

עד היום, חשפנו טיפולים בהתאמה אישית לכל עשרות חולי הסרטן שפנו אלינו, 100% הצלחה!

בשלב השני, בביקור הקרוב של החולה אצל האונקולוג שלו במרכז הרפואי, מתקיים דיון בינם על כל האפשרויות הטיפוליות לצורך בחירת הטיפול הטוב ביותר, המתאים ביותר למצב לחולה ומאפייני מחלתו. לאונקולוג כעת יש את כל המידע וכל הפרטים הנדרשים לו לצורך כך ומעבר לידע שלו על פרוטוקולים סטנדרטיים. לפני הביקור החשוב הזה, אנחנו מכינים אתכם ומסבירים לכם באדיבות את הממצאים שבדו"ח על מנת שתגיעו מצויידים במירב המידע לביקור זה. חשוב לנו שתבינו עד כמה שניתן את הממצאים ותהיו מעורבים בבחירת הטיפול.

הבחירה הזו יכולה לשנות לכם את כל מהלך המחלה והחיים, והיא בידכם.

חשוב לציין, שלאונקולוג תפקיד מכריע בבחירת הטיפול מאחר והוא מכיר את החולה טוב מכולם ולכן, אין לראות בדו"ח הממצאים משום המלצה טיפולית אלא מידע מותאם אישית על טיפולים שהינם מעבר לסטנדרט.

השלב השלישי, הוא השלב בו אנחנו פועלים להנגשת הטיפול הנבחר לחולה במטרה שיקבל אותו. אנחנו פותחים ערוץ תקשורת עם מרכזים רפואיים ברחבי העולם, צוותי מחקר, חוקרים ראשיים, אונקולוגים בכירים, חברות תרופות באשר הן. אנחנו דואגים לתרגם את המסמכים הרפואיים, לעדכן את האונקולוג המטפל והחולה במידה ונדרשות בדיקות נוספות לפני קבלת הטיפול, מוודאים שמקבלים מענה לפניותינו ובמידת האפשר, אנחנו תומכים בהבאת הטיפול לארץ.

בטרייל-אין פארמה, אנחנו דואגים לשמור אתכם על קשר, לכוון, להנחות ולעזור בהתנהלות היומיומית המורכבת על מגוון רבדיה. אנחנו אתכם לאורך כל הדרך.

צור קשר

ליצירת קשר חייגו: 072-3902977 או מלאו פרטים אישיים