בדיקה החושפת טיפולים אונקולוגיים חדשניים ופורצי דרך מכל עולם, עזרה וליווי בתהליך השגתם

צור קשר

ליצירת קשר חייגו: 072-3902977 או מלאו פרטים אישיים

בתהליך הייחודי של חברת טרייל-אין פארמה נעשית בדיקה לחשיפת טיפולים רפואיים חדשניים ופורצי דרך בהתאמה אישית לכלל סוגי סרטן שהינו מפושט ולסרטן המוח, תוך מתן מענה לשתי המטרות הטיפוליות: הארכת חיים ושימור ושיפור איכות החיים

לקריאה נוספת על זמן, הארכת חיים ושיפור איכות החיים בחולי סרטן


1. הכרת המטופל ומצבו הרפואי האישי

עם קבלת התיק הרפואי של החולה וכל המסמכים הרלוונטיים מתוכו, הצוות שלנו מעמיק במצב החולה ובמאפייני הסרטן הספציפי שלו.

להורדת דף הנחיות למטופל 

כתובת לשליחת המסמכים: contact@trial-in.com


2. צוות של אונקולוגים בכירים ואנשי מחקר קליני מפעילים שיטת עבודה יחודית פרי פיתוח החברה

אנו אוספים מידע רב על מחקרים וטיפולים מתקדמים בהתאמה אישית למצב החולה ומחלתו. המידע הרב שנאסף בקפדנות עובר תהליך של עיבוד, ניתוח וסינון על-ידי אונקולוגים בכירים המאתרים רק את אותם מחקרים שהחולה עונה על תנאיהם, התאמה אישית, כשבסופו של דבר נחשפים אותם טיפולים חדשניים הן לחולה הסרטן ולאונקולוג המטפל שלו במרכז הרפואי בו הוא מטופל.

 • האונקולוגים הבכירים שאיתנו סוקרים כ 10 מאגרי מידע
 • התהליך אורך בין שבועיים לשלושה שבועות של עבודה על כל חולה וחולה בנפרד.
 • עד היום, חשפנו טיפולים בהתאמה אישית לכל חולי הסרטן שפנו אלינו. לא היה חולה סרטן שקיבל דו"ח ממצאים ריק.

3. הפקת דו"ח ממצאים הכולל:

 • מחקרים בארץ ובעולם שהחולה מתאים להשתתף בהם והם מתאימים למצב שלו הספציפי.
 • טיפולי חמלה בארץ ובעולם הרלוונטיים לחולה.
 • סקירת ספרות במיוחד במקרים בהם מדובר בגידולים נדירים ומתוך מטרה לאתר תיאורי מקרה הדומים לחולה בהם דווח על מתן טיפול מסויים שהביא לתוצאות יעילות טיפולית מרשימות.
 • מידע על טיפולים נוספים שלדעתנו גם כן עשויים להעלות את אחוזי ההצלחה הטיפולית.
 • הדוח כולל קישורים ומידע אודות פרטי הטיפולים המצויינים בדו"ח וצוות המחקר, כולל החוקרים הראשיים. חשוב להיכנס לקישורים אלו וללמוד על פרטי המחקרים, להיכנס לפרסומים מקצועיים המתאימים למקרה, פרטי אנשי הקשר בארץ ובעולם הנוגעים לטיפול, כולל כתובות המייל שלהם והטלפונים, וכל מידע נוסף שאנחנו מוצאים כרלוונטי לחולה.

אנו נשוחח עמיכם ונסביר לכם באדיבות את הממצאים שבדו"ח על מנת שתהיו מצויידים במירב המידע להמשך. חשוב לנו שתבינו עד כמה שניתן את הממצאים ותהיו מעורבים בבחירת הטיפול.


4. בחירת הטיפול

בביקור הקרוב של החולה אצל האונקולוג שלו במרכז הרפואי, מתקיים בינם דיון על כל האפשרויות הטיפוליות לצורך בחירת הטיפול הטוב ביותר, המתאים ביותר למצב לחולה ומאפייני מחלתו. לאונקולוג כעת יש את כל המידע וכל הפרטים הנדרשים לו לצורך כך ומעבר לידע שלו על פרוטוקולים סטנדרטיים.

לאונקולוג המטפל שלכם יש תפקיד מכריע בבחירת הטיפול מאחר והוא מכיר אתכם טוב מכולם ולכן, אין לראות בדו"ח הממצאים משום המלצה טיפולית אלא מידע מותאם אישית על טיפולים שיש לשקול אותם בנוסף לטיפולים הנהוגים, הסטנדרט.


5. ליווי מקצועי להשגת הטיפול הנבחר

אנחנו יוצרים קשר עם החוקרים הראשיים, צוותי המחקר וחברות התרופות בכל מקום בארץ ובעולם ובכל מרכז רפואי שהוא, תוך תרגום המסמכים הרפואיים וכל הכרוך והנדרש בתקשורת מולם.

נוכל לאתר לכם מעבדות ממולצות, אנשי קשר כחלק מהתהליך המקצועי שאנו מעניקים לכם


למי הבדיקה שלנו מיועדת?

 • לכל חולי הסרטן שיש להם גרורות, למשל, סרטן שד גרורתי, סרטן ריאה גרורתי, סרטן מעי גרורתי, סרטן שחלה גרורתי, סרטן ושט גרורתי, סרטן לשון גרורתי, סרטן הכבד גרורתי, סרטן באיברים פנימיים בבטן, סרטן ערמונית גרורתי, סרטן בלמפה גרורתי, שלפוחית השתן גרורתי, מלנומה גרורתית, סרטן פות גרורתי, סרטן כליה גרורתי, סרטן עצמות גרורתי ועוד סוגי סרטן נדיר
 • לחולי סרטן עם סוג סרטן אלים במיוחד, כמו: גליובלסטומה (GBM), סרטן לבלב, מלנומה, סרטן קיבה
 • ובכל התקדמות של המחלה.

ובעיקר, לאותם חולי סרטן ומשפחות, שלא מוכנים לקבל את הסטטיסטיקה, שמבינים ורוצים להיות פעילים, מעורבים, רוצים לקחת שליטה ואחריות על הטיפולים המוצעים להם, אלו שלא מוכנים לוותר ומוכנים לצאת לדרך, להתאמץ להגיע ל"פרח לב הזהב" למרות שהמערכת הרפואית לא תמיד תתמוך בהם, אך הם מבינים היטב שהמטרה מקדשת את האמצעים.

שימו לב! הבדיקה שלנו אינה מיועדת לחולים המטולוגיים (סוגים שונים של סרטן דם).


עד היום, חשפנו טיפולים בהתאמה אישית לכל עשרות חולי הסרטן שפנו אלינו, 100% הצלחה!

הבחירה הזו יכולה לשנות לכם את כל מהלך המחלה והחיים, והיא בידכם.

בטרייל-אין פארמה, אנחנו דואגים לשמור אתכם על קשר, לכוון, להנחות ולעזור בהתנהלות היומיומית המורכבת על מגוון רבדיה. אנחנו אתכם לאורך כל הדרך.

 

צור קשר

ליצירת קשר חייגו: 072-3902977 או מלאו פרטים אישיים